صحبتهای خانم دکتر لبافی

چند سال پیش مصاحبه ای داشتم با خانم دکتر لباف متخصص زنان که فکر می کنم خیلیاتون ایشون رو بشناسید. تا به حال حدود 25هزار نوزاد به دست ایشون به دنیا اومدن. بعضی از بچه هایی که به دست ایشون به دنیا اومدن، پدر یا مادرشون هم به دست ایشون به دنیا اومدن. 
موضوع مصاحبه بارداری تو سن بالا بود. امروز یه باوری بین خانم ها رواج داره که بارداری تو سن بالای 35 سال خطرناکه. جالبه بدونید که خانم دکتر لباف، شش تا بچه دارن و بچۀ ششمشون هم تو سن بالای چهل سال به دنیا اومده. حتما گوش کنید و این سه تا فایل رو به دیگران هم هدیه بدید.

7:21:54 PM
خانم دکتر لباف پاسخ می دهد: آیا بارداری برای خانم‌هایی که فرزند اول و دومشون رو با سزارین به دنیا آوردن خطرناکه
همون طور که پیش بینی می کردیم، استقبال خوبی از مصاحبه من با خانم دکتر لباف شد. این مصاحبه دو قسمت دیگه داره که قسمت چهارم این مصاحبه دربارۀ خانم‌هاییه که در زایمان‌های اول و دومشون سزارین کردن و الان برای بارداری سوم به شدت نگرانن. قسمت چهارم رو گوش کنید


آیا درسته که خانم ها به دلیل ادامۀ تحصیل فرزندآوری رو به تاخیر بندازن. خانم دکتر لباف در قسمت پنجم مصاحبه، به این پرسش جواب می دن. یادتون باشه خود ایشون متخصص زنان و زایمانه و شیش تا بچه هم داره و بچۀ شیشمشون رو هم تو سن بالای چهل سال به دنیا آوردن.:point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2:

 
 
Powered by Phoca Download